Logo Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kępnie

Logo Samorządu Województwa Wielkopolskiego

Projekt współfinansowany ze środków PFRON będących w dyspozycji
Samorządu Województwa Wielkopolskiego

Spółdzielnia Socjalna w praktyce

Kontynuacja usług zainicjowanych projektem pn. "Razem z Szansą - wzrost dostępności usług opiekuńczych i wsparcie opiekunów faktycznych w Gminie Kępno"

Aktualności » Kontynuacja usług zainicjowanych projektem pn. "Razem z Szansą - wzrost dostępności usług opiekuńczych i wsparcie opiekunów faktycznych w Gminie Kępno"

Data:2022-10-14

Kontynuacja usług zainicjowanych projektem pn. "Razem z Szansą - wzrost dostępności usług opiekuńczych i wsparcie opiekunów faktycznych w Gminie Kępno" współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 - 2020.

W ramach utrzymania trwałości projektu, zakończonego 31 sierpnia 2022 r., przez kolejne 36 miesięcy wciąż realizowane będą wszystkie typy działań:

  1. Prowadzenie Klubu Seniora - utrzymanie 20 miejsc stacjonarnej opieki dziennej dla seniorów;
  2. Prowadzenie Centrum Wsparcia Opiekunów
    • utrzymanie 4 miejsc krótkookresowego pobytu dziennego, całodobowego dla osób niesamodzielnych w zastępstwie za opiekunów faktycznych,
    • działalność wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego,
    • pomoc psychologiczna oraz prawno-socjalna dla opiekunów faktycznych;
  3. Usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania - świadczone przez 7 opiekunek osób starszych oraz 1 asystenta osoby niepełnosprawnej.

Osoby zainteresowane skorzystaniem usług Klubu Seniora i Centrum Wsparcia Opiekunów zapraszamy do kontaktu z Całodziennym Klubem Seniora "Pod Żurawiem".

Adres: 63-600 Kępno, ul. Sikorskiego 3
Telefon: 690 216 055
E-mail: klubseniora.kepno@interia.pl

Osoby zainteresowane skorzystaniem z usługi opiekuńczej w miejscu zamieszkania zapraszamy do kontaktu z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kępnie.

Adres: księdza Wawrzyniaka 10, 63-600 Kępno
Telefon: 62 782 47 67.

Polecamy:
SZANSA
Spółdzielnia Socjalna
ul. ks. P. Wawrzyniaka 13/19
63-600 Kępno
Kontakt:
tel.: 535 257 052
e-mail: biuro@szansa.kepno.pl
Dane rejestrowe:
KRS:
NIP:
REGON: